Medarbejdere

Du kan finde kontaktoplysninger på alle medarbejdere neden for. Har du generelle spørgsmål, kan du ringe på skolens hovednummer 3386 2200

Nyt medarbejdersite

Vi vil gerne vise vores forskellige fagligheder på skolen, og derfor har vi lavet en ny visuel medarbejderside hvor du også finde kontaktinfo. 

Direktion

Alexandra Cecilie Baunhøj Sørensen

Anne-Birgitte Agger

Britt Dyg Haun

Ida Mehlin Madsen

Karsten Kolding

Kristina Maria Beckmann

Søren Poul Nielsen

Vickie Enné Rye

 

Kommunikation og Kampagner

Caroline Madsen

David Schulsinger Rehof

Marianne Søndergaard

Mie Christiansen

Pia Fink-Jensen

Tobias Friediger Skanning

 

Elevcenter

Anne Marie Brinkler

Ayo Rossing

Charlotte Nielsen

Daniel Hald Ytzen

Denise Kjær

Ditte Justesen

Gitte R. Løvborg Jørgensen

Jannie Kjær-Madsen

Jesper Rye

Kira Gall Henriksen

Kirsten Skytte

Lars Bjørn Kristensen

Leena Boman

Lis Boukaïdi-Laghzaoui

Marianne Klitgaard

Mikkeline Jensen

Tea Holmgård Christensen

Tenna Bengtsson

Tina Hjort

 

Udvikling

Johanne Hvelplund

Kenneth Højgaard

Martin Petersen

Peter Andersen

Ronny Isvik

Sigurd S. Ulvedal

 

Kursus og Projekter

Anders Nørgaard

Connie H. Lyholmer

Gert Larsen

Johan K. Dal

Jonn Vinther Martinsen

Julie Nørgaard

Lene Birch Andreasen

Lene Mølhøj Vietz

Line Degn Andersen

Malte Helin Johnsen

Marie Haahr Jensen

Michelle Nadia Werther

Rasmus Bay Arnbjerg

Viola Capriola

 

EUD

Andreas Hjalte Buchhave Jensen

Anton Schmidt Feiring

Astrid Jensen

Céline Volther Conradsen

Dan Andreasen

Danielle Diandra McIntosh

Dennis Skytte Bechmann

Dorte Falk Jacobsen

Emilie Marie Øst-Jacobsen

Erling Bent Johansen

Eva Hamburger Nielsen

Gert Jørgensen

Hans Pajuk Gabrielsen

Henrik Hynne

Henrik Lindegaard

Ida Haldan Willatzen

Inger Kristensen

Jan Eriksen

Jan Vestergaard Hansen

Jens Loller

Jens Noe

Jeppe Skram Kielberg

Jim Elkjær

Jim Nydam Bjerregaard

Joan Bach Ludvigsen

Kamilla Børglum

Kasper Trap Lindberg

Kathrine Tronhjem

Laila Majbrit Hyllekvist

Lars Hintze Andersen

Lisbeth Nymand Broz

Malene Lerche

Maria Emilie Keller

Maria Kolding

Merete Kudsk Jensen

Mhairi Galloway

Mia Søndergaard

Michael Løve Blisby

Mikkel Jakobsen

Morten Mandrup Andersen

Nicholas Marthin

Nicolaj Christoffersen

Niels Christian Hancke

Nina Kathrine Mølbæk

Paw Overgaard Nielsen

Pernille Oduncu

Peter Høier

Peter Konnerup-Møller

Rene Wagner

Sarah Gjerø

Sif Gabriela Nyberg

Stephen Michael Chase

Susan Sonne Sørensen

Susanne Budolph Raja

Susanne Mortensen

Susanne Poulsen

Susanne Ørnfeldt

Suzie Reitz

Søren Haugaard Engel

Thomas Rønsch Toftdahl

Tim Jørgensen

Tine Bredmose

Tom Mørck Nielsen

Uffe Budde Jørgensen

Viola Winther Worsøe

 

 

HTX Gastro Science & EUX

Andreas Brask Kristoffersen

Catarina Simonsen Friehling

Charlotte Tørngren

Christian Dines Miemietz

Christian Herrstedt Hammelev

Halfdan Larsen

Inger Kristensen

Jacob Hamann Olsen

Kristina Margrethe Simonsen

Kristine Lytje

Kristoffer Schønnemann Andersen

Maria Emilie Keller

Mette Marie Meyer

Michael Deleuran Bentzon

Nichlas Aleksander Koch

Nikoline Holm Bräuner

Per Septrup

Rasmus Gabel

Thomas Holm Monberg Jensen

Tina Hvid

Trine Nørgaard Christensen

 

10. klasse

Camilla Louise Demuth

Dorothèe Rokkjær

Dorte Larsen

Ralph W. Burns

Rasmus Gøtsche

Uffe Budde Jørgensen

 

HR, Løn & Arbejdsmiljø

Britt Dyg Haun

Kirstine Brix Bredager

Lea Grønbæk

Mona Otte

Nathalie Berg

Tanja Kreuger

 

 

Økonomi

René Dommer

Ursula Baumgarten

 

Kantine

Amanda Leander Rasmussen

Anna Kathrine Malama Skarum-Kristensen

Aydat Musbah Mohamed

Bente Larsen

Birgit Skovshoved

Christian Bakke Petersen

Mette Mogensen

Michael Wang Dinesen

Peter Møinichen

Ulla Høg

 

Skemaplanlægning

Anita Jette Svendsen

Sabina Andersen

 

Drift

Finn Sunde

Mariann Præstegaard

Sigurd Hvelplund

Søren Ribers

Thomas Overgaard Pedersen

 

Housekeeping

Benjamin Sanchez

Emma Johanna Palne

Francis Mendy

Kapil KC

Liv Storm Heuckendorff

Mariann Præstegaard

Michael Vagn Larsen

Pa Dodou Sarr

Theodore Abelebong Nkemzi

Toril Andreasen

Valentin Rusu